Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Į pradžią
ŠILALĖS RAJONO
SAVIVALDYBĖS TINKLARAŠTIS
Tinklaraštis
Meras Jonas Gudauskas
Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus
Tarybos narys Tadas Bartkus


Prenumerata


Tado Bartkaus biografija

Aš, Tadas Bartkus, gimiau Šilalės rajone, Kvėdarnos miestelyje 1989 metais. Nuo pat mažų dienų buvau smalsus ir nenustygstantis vietoje. Kadangi augau priemiestyje, gamta buvo ir tebėra man labai svarbi. Būdamas jaunuoju miško bičiuliu daug nuveikiau jos labui. Mėgstu aktyvų gyvenimo būdą, todėl pasiekiau neblogų rezultatų sporto srityje.

2008 metais baigiau Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją. Dabar studijuoju mechanikos inžineriją Aleksandro Stulginskio universitete. Nors didžiąją savo laiko dalį praleidžiu Kaune, nuolat domiuosi mūsų krašto gyvenimu. Namo grįžtu labai dažnai ir džiaugiuosi, kad turiu galimybę apžvelgti mūsų rajono naujienas, susipažinti su problemomis ir prisidėti prie jų sprendimo.

Nuo pat vaikystės tėvai mokė mane padėti kitiems, aiškino, kad norint ką nors pasiekti, rekia dėti daug pastangų ir stropiai mokytis. Šios tėvų diegiamos vertybės, kurios išliko iki dabar, suformavo pagarbos jausmą, norą pagelbėti kitiems ir kažką pakeisti. Jau būdamas paauglys supratau, ko noriu iš gyvenimo, ir atkakliai siekiu savo užsibrėžtų tikslų. Tėvai niekada nenusigręždavo: mokydavo, motyvuodavo, suprasdavo ir patardavo, netgi tuomet, kai būdavo sunku apsispręsti. Dabar mano siekiai žymiai didesni, o tėvų išugdytos vertybės padeda eiti pirmyn.

 Mob. tel. 8 618 49 292 

El. pašto adresas: tadasbartkus89@gmail.com 

Paskutinis atnaujinimas: 2011-12-31 21:49:15
© Silale.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.silale.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Sprendimas: Idamas. Panaudota: SmartWeb